10 URODZINY SILENT DISCO BY ALTER EVENT

10 URODZINY SILENT DISCO
– 5 Dj-ów
– 5 Różnych rodzajów muzyki
– 5 Kolorów ?❤️???
– Najnowsze na Świecie słuchawki ???
– Specjalne dedykowane Drinki ????
– Before na meczu Polska San Marino????⚽??
– Radość ???
– Tańce??
Czym jest Silent Disco:
Silent Disco to unikalna impreza na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera kilka kanałów i ma możliwość regulacji głośności. Na każdym z kanałów gra inny DJ, co umożliwia robienie imprezy z kilkoma różnymi gatunkami muzyki jednocześnie. Dajemy Wam możliwość decydowania przy jakiej muzyce chcecie się bawić!
Silent disco is a unique event on which every participant is equipped with wireless headphones. Each pair of headphones receives couple channels and has the ability to adjust the volume. Each channel has a different DJ playing, allowing you to party with couple different genres of music simultaneously. We give you the opportunity to decide what music you want to play with!
Silent Disco – унікальна подія, на якій кожен учасник отримує безпровідні навушники. Пара наушников имеет несколько музыкальных каналов и имеет возможность регулировать громкость. Каналы будут обслуживать интеллигентные ди-джеи, что позволит вам провести вечер с несколькими музыкальными жанрами одновременно. Ми даємо вам можливість вирішити, під яку музику танцювати!
10 urodziny silent disco

Historia Silent Disco:

Pierwsze koncepty obecnego Silent Disco możemy odnaleźć pod koniec lat 60 XX wieku w dwóch produkcjach science-fiction: Japońskim komiksie Astro boy i fińskim filmie Ruusujen Aika. Powszechne zastosowanie pomysłu party bez systemu nagłaśniającego i bazowanie jedynie na bezprzewodowych słuchawkach przeznaczonych dla każdego uczestnika imprezy miało miejsce na początku lat 90. XX w. Silent disco propagowały środowiska działaczy ekologicznych, ponieważ było sposobem na zminimalizowanie hałasu przeszkadzającego nie tylko ludziom, lecz również przyrodzie. Później poprzez różne performance artystyczne miedzy innymi w Glastunbury, Cardiff, Chicago czy Flash moby na Londyńskich dworcach słuchawki wkroczyły w Świat kultury alternatywnej. W Polsce bezapelacyjnym prekursorem idei Silent Disco był w 2009 roku Festiwal Teatralny Malta. To właśnie dzięki imprezie na Malcie postanowiliśmy że Silent Disco musi być w Polsce nie raz na rok, a co tydzień i to wszędzie i dla wszystkich i tak o to w 2011 roku powstało Silent Disco by Alter Event.
Alter Event to najstarsza firma w Polsce, która specjalizuje się w organizacji imprez Silent Disco. Pierwsze imprezy odbywały się w Legendarnym Blue Note jeszcze pod szyldem „Tampunga to lubi”, wkrótce dzięki, także nowemu na rynku, zaprzyjaźnionemu klubowi „Opcja” Silent Disco by Alter Event po raz pierwszy wyszło na świeże powietrze – a konkretnie do ogrodu tego wspaniałego przybytku, co więcej, wyszło w nie byle jakim gronie młodych zdolnych Djów: Margin, Kangur i Rubin (pozdro). Dalej było już tylko fajniej, kolejne zacne kluby, miejscówy, miasta galaktyki… i takim o to sposobem Imprezy w słuchawkach opanowały Świat, a przynajmniej trochę, bo było grane i tańczone m.in. w Muzeum Narodowym w Poznaniu czy w warszawskim Zamku Królewskim, o Festiwalu Malta i Transatlantyku nie wspominając (bo to już miejska, nocna klasyka gatunku!).
Alter Event istnieje, aby uszczęśliwiać ludzi, aby ludzie tańczący w słuchawkach byli rozochoceni i rozwibrowani na parkiecie (czy to klubowym czy plenerowym), i po imprezie wracali do domów z nowymi pokładami pozytywnej energii do naprawiania Świata, no i z zakwasami na łydkach : )

A teraz nadszedł czas by świętować z nami 10 urodziny
– 5 Dj-ów
– 5 Różnych rodzajów muzyki
– 5 Kolorów
– Najnowsze na Świecie słuchawki
Sobota 9 Października ACK Trops Poznań

Więcej informacji na FB : https://www.facebook.com/events/1476113159413581
Bilety: http://kbq.pl/63184